GBT

Profesyonel Destek Hizmetleri

Endüstriyel Kapı

Endüstriyel kapılar yalıtılmış 42mm panellerden oluşur.Panellerin arası yüksek yoğunlunluğa sahip ve K=0,78 olan CFC içermeyen poliüretan köpük ile doldurulmuştur.Standart dış yüzey rengi beyazdır.Opsiyonel olarak tal kodlarındaki renklere boyanabilir.

Mekanik Güvenlik

Paneller i kapanın kapanması esnasında birbirine geçerek , parmak sıkışmasını engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir.Her panel birbirine 2 adet sağda ve 2 adet solda olmak üzere toplam 4 adet çift tekerlek sistemi ile bağlanmış olup , yan raylarda hareket etmektedir.Yay kopmalarına ve halat atmalarına karşı kapıyı olduğu yerde sabitleyen güvenlik sistemi standart olarak mevcuttur.

 

Hızlı PVCKapılar

Çok yoğun kullanıma uygundur.Günlük yüzlerce kez çalışmaya uygundur.İthal 900 gr branda ve kontrol ünitesi ile 0,7 m/sn hızla çalışan , işletmenizde zaman ve enerji israfını minimuma düşürmeyi hedefleyen kapılardır.

Servis ve bakım maliyeti değer kapılara göre yok denilebilecek kadar azdır.Metal kütle dedektörü veya uzaktan kumanda seçenekleri ile forklift operatörlerinin seri şekilde geçişine müsade ederek trafiğin aksamasını engeller.Şeffaf PVC pencere seçeneği ile olası kaza riskleri ortadan kaldırılır.

Kapılar rüzgar direncini yüksek tutabilmek için ölçüye göre yerleştirilen özel borularla güçlendirme yapılır.Özel bükümlü 2 mm galveniz çelik dikmelerde 6000 mm’ye kadar kesinlikle ek yoktur.

Sarmal Kapı Sistemleri

Alüminyum ve çelik malzemelerden üretilmiştir.Genellikle dükkan kepengi ve garaj kapısı olarak için uygun sistemlerdir.Çok yoğun kullanıma uygun olmayan kapı modelidir.Diğer kapı çeşitlerine istinaden uygulaması kolay , maliyeti daha düşük ve daha az montaj yeri kapladığından dolayı en çok tercih edilen kapı çeşitlerindendir.Elektrik kesintilerinde manuel kol vasıtasıyla el ile açılıp – kapanabilme özelliğine sahiptir.

Fotoselli Kapılar 

Otomatik fotoselli kayar kapılar insan geçişinin olduğu hastaneler , alışveriş merkezleri , kamu binaları , gibi hemen her yerde kullanım alanına sahiptir.Tek veya çift kanatlı mekanizmalarda kendi kendine öğrenme sistemiyle uygun hız ve mesafe tespiti yaparak kendisi otomatik olorak ayar yapar.

Otomatik fotoselli kayar kapılar bulunduğu ortamın ısısını koruyarak enerji verimliliği sağladığı gibi aynı zamanda el ile temassız açılıyor olduklarından isnan sağlığı içinde tercih sebebidir.

Bu tür kapılarda yüksek performan ile hızlı çalışma kapasitesine sahip ürün ve markaların seçilmesi gerekmektedir.

Bahçe Kapı Sistemleri 

Genius Yana Kayar Bahçe Kapı Motorlarının Ortak Özellikleri

 

  • Yoğun kullanıma uygundur.
  • Kontrol Ünitesi üzerindedir.
  • Manyetik limit switch özelliğiyle uzun ömürlü ve arızasızdır.
  • Motor ve tüm yedek parçaları İtalyan menşeilidir.

Yangın Kapıları 

  • Acil durumlarda panik bar çıkışı sistemi ile çıkış imkanı sağlayan , kapalı konumda iken iki mahal arasında yangın yayılmasını önleyen galvaniz saçtan üretilmiş olup , 30 – 60 – 120 dakika yangına dayanıklı kapılardır.
  • Çok zengin aksesuar ve uygulama detayı vardır.
  • Tüm yangın kapılarında kasa ile kanat arasında yandın sırasında şişerek duman sızdırmazlığı sağlayan özel yanmaz contalar vardır.
  • Kapı kanadı içinde özel yangın dayanımlı malzeme kullanılmıştır.

Yangın sırasında belirtilen süre kadar ısı , alev ve duman sızdırmazlığına sahiptir.